अनेमसंघ(क्रान्तिकारी) जुगलकाे अध्यक्षमा थामी

१९ चैत्र २०७८- अखिल नेपाल महिला संघ(क्रान्तिकारी) जुगल गाउँपालिकाकाे प्रथम सम्मेलनमार्फत अध्यक्षमाा श्रदा थामी चयन भएकी छिन् ।
थामीकाे नेतृत्वमा ३१ सदस्यीय पालिका कमिटी गठन गरेकाे छ । थामी माअाेवादीकाे १० बर्षे जनयुद्धको समयमा १३ बर्षकाे उमेरमा २०५८ सालमा भुमिगत भई लामाे समय जनकलाकार भई साँस्कृतिककर्मीहरुकाे नेतृत्व गर्दै शैलुङ साँस्कृतिक परिवार र बाेद्ले स्मृति साँस्कृतिक परिवार दाेलखा, केन्द्रीय सामना परिवार, शैतिम साँस्कृतिक परिवार काभ्रे, शृङ्खला साँस्कृतिक परिवार सिन्धुपाल्चोकमा कार्यरत रहेकी थिईन् । नेकपा माअाेवादी केन्द्रकाे केन्द्रीय सदस्य एवं अनेमसंघकाे केन्द्रीय सचिवालय सदस्य महिला नेत्री अमृता नेपालकाे प्रमुख अातित्थ्यतामा पार्टीको बाग्मती प्रदेश कमिटी सदस्य पदम श्रेष्ठ , अम्बिका नेपाल, पालिकाकाे नेताहरु कृष्ण घिमिरे, तुलनाथ घिमिरे, सिवहरी घिमिरे र जुगलभरका महिलाहरूकाे सहभागितामा सम्मेलन सम्पन्न भएकाे थियोे ।