भाेटेकाेशी गाउँपालिका मानवीय कार्यमा, अागाेलागिमा परेका घाईतेहरूलाई अार्थिक सहयाेग प्रदान

भदाै १३, काठमाडाैं । अागाेलागिमा परि घाईते भएका ९ जनालाई भाेटेकाेशी गाउँपालिकाद्वारा सहयाेग प्रदान गरिएकाे छ । गाउँपालिकाले संकलन गरेकाे उक्त सहयाेग नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य तथा पूर्व सूचना तथा सञ्चारमन्त्री माेहन बहादुर बस्नेतले अाज पीडतलाई हस्तान्तरण गरेका थिए ।

अागाेलागिबाट घाईते भएकालाई अार्थिक सहयाेग प्रदान गर्दै नेता माेहन बस्नेत तथा गाउँपालिका अध्यक्ष पासाङ नुर्वु शेर्पा

काठमाडाैं बौद्ध स्थित एक चिया पसलमा खाना पकाउने ग्याँस बिस्फोट भएर आगलागीमा परि सख्त घाइते भोटेकोशी गाउँपालिका स्थायी घर भएका ७ सहित ९ जना घाइतेलाइ स्वास्थ्य उपचारको लागि गाउँपालिकाले सहयोग स्वरुप ९ लाख रुपियाँ नगद वितरण गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष पासाङ नुर्वु शेर्पाले जानकारी दिए । नेता बस्नेत लगाएतकाे टाेली अागाेलागिबाट घाईते भएर साखु स्थित सुस्मा मेमोरियल हस्पिटलमा उपचार्थ बिरामीलाई भेटेर नेता बस्नेतले नगद हस्तान्तरण गरेका थिए ।

कार्यक्रममा ५ नम्बर वडाका अध्यक्ष दावा तेम्बाे लामा लगायत टिम पुगेकाे थियाे । घाईतेलाई प्रति घाईते जनही रु.१ लाखको दरले सहयोग प्रदान गिरएकाे वडा नम्बर ५ का वडाअध्यक्ष लामाले जानकारी दिए ।