पत्रकार माहासंघ जिल्ला अध्यक्ष श्रेष्ठको १२ लाख भन्दा बढीको चोरी

पुष १२, चौतारा (सिन्धुपाल्चोक) । नेपाल पत्रकार माहासंघ सिन्धुपाल्चोक शाखाका अध्यक्ष जीवनप्रसाद श्रेष्ठको घरमा आज चोरी भएको छ ।
१२ तोला सुन र एकलाख नगद सहित १२ लाख भन्दा माथिको चोरी भएको अध्यक्ष श्रेष्ठले जानकारी दिए । आज दिउसै भएको चोरीको घटना पश्चात जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी उपरिक्षक राजन अघिकारी घटना स्थलमै पुगेका थिए ।

हार, सिक्री, ५ वटा औंठी गरेर १२ तोला सुन तथा एक लाख नगद चोरी भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी प्रहरी निरिक्षक सर्दशन थापाले जानकारी दिए । उनका अनुसार मुल ढोका खोलेर स्टिलको दराज खोलेर चोरले धनमाल लुटेको थियो । चोरी भएको जानकारी आईसकेपछि सबै नाका तथा होटलहरुमा निरानी बढाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले बताएको छ ।

प्रहरीले बेलुका सम्म एकजना शंकास्पद व्यक्तिलाई पक्राउ गरिएको प्रहरी निरिक्षक थापाले जानकारी दिए । उनका अनुसार सोधपुछको लागि समातिएका उक्त व्यक्ति प्राय श्रेष्ठको घरमा आवात जावत गर्ने गरेको आधारमा शंका लागेर समातिएको हो ।

उक्त व्यक्तिलाई शंकाको घेरामा मात्रै राखिएको उनले बताए । प्रहरीका अनुसार घटना ११ बजे देखि ४ बजे बीचमा भएको हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ । चौताराको कृष्ण मन्दिर पछाडि श्रेष्ठको निवासमा कोही नभएको मौका पारी चोरले चोर्न सफल भएको हो ।