चाेकटीकाे एमाले वडाअध्यक्षमा माेहन बहादुर अधिकारी

कार्तिक ६ चाेकटी (सिन्धुपाल्चोक) । सिन्धुपाल्चोक जिल्ला त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चोकटीमा नेकपा एमालेको वडा अधिबेशन शनिबार सम्म्पन्न भएको छ ।

सो अधिबेशन वडा अध्यक्षमा माेहनबहादुर अधिकारी सर्वसहमत रूपमा चयन भएका छन् । पार्टी अध्यक्ष हरेराम पौड्यालको सभापतित्वमा केन्द्रिय सल्लाहकार समिति सदस्य मेघनाथ पौड्यालको प्रमुख आथित्यतामा सम्म्पन्न भएको अधिबेशनले सर्बसम्मत रुपमा अधिकारीको अध्यक्षतामा २९ सदस्यीय वडा कार्यसमिति चयन गरेको छ ।

त्यसैगरी गाउँपालिका अधिबेशनको लागि ७ जना अधिबेसन प्रतिनिधिहरु पनि छनोट गरेको छ । जसमा सुमित्रा कार्की अधिकारी, हरेराम पौड्याल, माधब पौडेल, किरण थामी, सुर्य गुरुङ, कमला बिक रहेका छ्न । नेतृत्व छनाैटमा केही समय विवादजस्ताे देखिएपनि अन्न्तत: सर्वसहमत रूपमै चयन भएकाे वडाकमिटीकी पूर्व उपाध्यक्ष समेत रहेकी समाजसेवी सुमित्रा कार्की अधिकारीले सिन्धुज्वालालाई जानकारी दिईन ।