पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिद्वारा चियापानको अवसरमा पालिकाको समिक्षा

असोज २१, थाङपालधाप (सिन्धुपाल्चोक) । पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिकाले चियापान कार्यक्रमको अवसरमा पालिकाको पाँचबर्षको समिक्षा गरेको छ ।

मेगा बैंक शाखाका प्रबन्धक चतुर प्रसाद भट्राईलाई पालिकाले नगद सहित सम्मान गर्दै पालिका अध्यक्ष टासी लामा

२०७८ सालको शुभ दिपावली ,नेपाल सम्बत तथा छठ पर्व लगायत चाडपर्वको पावन अबसरमा पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिकाले बुधबार सर्वपक्षीय भेला गरी गाउँपालिकाको समिक्षा गरेको हो ।

शुभकामना आदान प्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रममा पालिका भित्रका राजनीतिक दलका प्रतिनिधि , जनप्रतिनिधि ,कर्मचारी लगाएतको सहभागिता थियो । सहभागीले चाडपर्वको शुभकामना बाड्दै पालिकाले शिक्षा ,स्वास्थ्य, कृषि ,पर्यटनमा कसरी काम गर्ने भन्नेबारेमा छलफल तथा समिक्षा समेत गरेका छन् । गाउँपालिकाको सर्मद्धिको बाटोको चर्चा गदै आगामि दिनमा हातेमालो गदै विकासमा लागी पर्ने बिषयमा साझा प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका छन् ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाका अध्यक्ष टासी लामाले हिन्दुहरुको महान चाड बडा दशैं, तिहार, नेपाल संवत एवं छठ पर्वको अवसरमा शुभकामना ब्यक्त गरे ।

यसैबीच विकट बस्तीमा पुगेर बैंक मार्फत कार्यसम्पादन गर्न सहयोग पुराएको भन्दै मेगा बैंक शाखाका प्रबन्धक चतुर प्रसाद भट्राईलाई पालिकाले नगद सहित सम्मान गरेको छ । प्रबन्धक भट्रराईले आफुले पाएको सहयोग रकम पालिकाले संचालन गरेको अनाथ बालबालिकाहरुको सहयोग कोषलाई हस्तानतरण गरेका छन् ।